Змагання зі спортивного програмування “UA Code League 2018”

Відбудеться 18 — 25 листопада
Київ, вул. Льва Толстого, 57, БЦ “Tower 101”, офіс компанії Samsung R&D Institute Ukraine + online
Участь безкоштовна.

Ти супер-кодер? Програмування та алгоритми — це твоє життя? Пишеш на C, C++ або Java?Тоді не зволікай! Бери участь у всеукраїнському змаганні «UA Code League 2018» серед програмістів від Samsung R&D Institute Ukraine, перемагай та отримуй супер-призи!Все в твоїх руках! Будуй своє майбутнє разом з Samsung!

Змагання буде проходити у 2 раунди:

Перший раунд — 18 листопада (Онлайн)
Другий раунд — 25 листопада (Офлайн)

Перший (відбірковий) раунд буде проходити онлайн та включатиме розв’язання 4 завдань протягом 24 годин.

У другому (фінальному) раунді приймуть участь Топ-50 кращих учасників за результатами відбіркового раунду. Змагання відбуватиметься в офісі компанії Samsung у м. Києві, для іногородніх учасників буде організовано безкоштовний трансфер.

Переможці отримають призи від компанії Samsung.

● Перше місце : Samsung Note9
● Друге місце: Samsung Tab S4
● Третє місце: Samsung monitor
● Четверте місце: Samsung SSD