13 травня, починається реєстрація на так зване ЗНО – вступні випробування у форматі ЗНО для певних спеціальностей.

Реєстрація на ЗНО для вступників на 5 курс: Відбіркова комісія ФІОТ, аудиторія 519, 5 поверх 18 корпусу.

1. В яких випадках я маю складати ЗНО в магістратуру і що це взагалі таке?

Якщо ти раптом вирішив вступати на наведені нижче спеціальності, то на тебе чекає:

• єдиний вступний іспит з іноземної мови (ЄВІ) – вступний іспит з іноземної мови (англійська, французька, німецька, іспанська на вибір) у форматі ЗНО. За досвідом – ЄВІ легший, ніж ЗНО на перший курс, у ньому немає твору та аудіювання. Хто складає? У КПІ ім. Ігоря Сікорського це вступники на спеціальності:
  • 121 Інженерія програмного забезпечення
  • 126 Інформаційні системи та технології

2. Чи можу я зареєструватись потім?

Ні, реєструватись можна виключно з 13 травня до 3 червня (18.00).

3. Якщо я змінюю спеціальність, що мені робити?

Якщо ти обрав спеціальність із переліку тих, для яких потрібні результати ЄВІ, а завершуєш навчання чи маєш диплом бакалавра (спеціаліста, магістра) за іншою спеціальністю, тоді тобі потрібно спочатку скласти додаткове вступне випробування за спеціальністю майбутнього навчання, а потім зареєструватись. Для цього потрібно прийти до відбіркової комісії факультету/інституту та написати відповідну заяву, а потім пройти додаткове вступне випробування.

4. Як зареєструватись?

Для того, щоб зареєструватись, потрібно прийти до відбіркової комісії факультету/інституту за графіком роботи на період реєстрації (з 14 до 17 з понеділка по п’ятницю), відповідальні особи тебе зареєструють, після чого ти одержиш на руки екзаменаційний листок, з яким підеш складати ЄВІ .

5. Коли саме я буду складати ЗНО для вступу до магістратури?

ЄВІ – 2 липня

6. Я буду їх складати в себе в університеті?

Ні, університет тільки реєструє, де саме буде проходити для тебе ЗНО, ти дізнаєшся у особистому кабінеті на сайті http://testportal.gov.ua/, де у тебе з’явиться запрошення.

7. Які документи потрібні для реєстрації?

З собою потрібно взяти:

• паспорт або інший документ, що посвідчує особу (оригінал та копії 1, 2 сторінки + 11 (реєстрація) для паперового паспорту, для ID карти – копія карти та Витяг про реєстрацію);
  • ідентифікаційний код (оригінал та копія);
  • диплом бакалавра (спеціаліста, магістра) та додаток до нього  — за наявності (оригінал та копії);
  • у разі відсутності диплому – довідка з закладу освіти про орієнтовний термін закінчення та одержання диплому із вказанням шифру напряму підготовки (спеціальності) та назви;
  • 2 кольорові фотографії 3х4.

8. Чи можна зарахувати TOEFL, International English Language Testing System, Сambridge English Language Assessment або інші сертифікати замість ЄВІ?

Ні, ЄВІ складати на визначені спеціальності обов’язково.

9. Чи можна зарахувати ЄВІ при вступі на всі спеціальності чи тільки на ту, на яку я реєструвався?

На всі, до того, результати ЄВІ можна врахувати замість вступного випробування з іноземної мови на будь-яку спеціальність, навіть на ті, де ЄВІ не є обов’язковим.

10. Реєструватись потрібно всюди, якщо я буду вступати до кількох закладів освіти?

Ні, реєструватись потрібно один раз.

11. А коли подавати документи на вступ?

З 10 по 23 липня.

12. Коли складати вступне фахове випробування?

Вступне фахове випробування вступники спеціальностей, на які потрібно складати ЄВІ, складають з 24 по 26 липня.

13. Де знайти програму ЄВІ?

Ось тут — http://testportal.gov.ua/normatyvni-dokumenty-yefvv-yevi/.

14. Де знайти програму додаткового фахового випробування на ту чи іншу спеціальність?

На сайті нашої кафедри

Джерело інформації