• Увага! Інформація стосується минулорічної вступої кампанії. Вартість навчання для вступників 2018 року буде оприлюднена ближче до початку вступу-2018

Вартість навчання українських студентів за кошти фізичних та юридичних осіб – контракт

Відповідно до ст.73 Закону України «Про вищу освіту» та враховуючи фактичний попит на фахівців за окремими спеціальностями, встановити з 1 вересня 2017 року розмір вартості навчання українських студентів зарахованих ( в тому числі переведених з інших навчальних закладів, з інших спеціальностей та поновлених на навчання) у 2016 році (Додаток 1) та тих, які будуть зараховані (в тому числі переведені з інших навчальних закладів, з інших спеціальностей та поновлені на навчання) у 2017 році (Додаток 2) на контрактній основі у 2017/2018 навчальному році, окремо за освітніми ступенями, спеціальностями, галузями знань, факультетами (інститутами) та формами навчання.

Підстава: рішення Бюджетної комісії КПІ ім. Ігоря Сікорського від 20.06.2017 р.

Ректор М.З.Згуровський читати далі