Увага! Другий тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт!

Умови участі у конкурсі, терміни проведення другого туру та правила оформлення робіт дивіться у Інформаційних листах:

• Конкурс зі спеціальності «АВТОМАТИЗАЦІЯ ТА КОМП’ЮТЕРНО-ІНТЕГРОВАНІ ТЕХНОЛОГІЇ»

Згідно з наказом Міністерства освіти і науки України № 1010 від 18.09.2018 р. «Про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2018/2019 навчальному році», Харківський національний університет радіоелектроніки призначено базовим навчальним закладом з проведення другого туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Автоматизація та комп`ютерно-інтегровані технології»

• Конкурс зі спеціальності «КОМП’ЮТЕРНІ НАУКИ»

Згідно з наказом Міністерства освіти і науки України № 1010 від 18.09.2018 р. «Про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2018/2019 навчальному році», Харківський національний університет радіоелектроніки призначено базовим навчальним закладом з проведення другого  туру  Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності  «Комп’ютерні науки»

Інформаційний лист про Всеукраїнський конкурс студентських робіт зі спеціальності Комп’ютерні науки