УКРАЇНСЬКА ПРЕМІЯ «ДЛЯ ЖІНОК В НАУЦІ–2019»

Премію запроваджено ТОВ «ЛОРЕАЛЬ УКРАЇНА» у партнерстві з Національною академією наук України під патронатом Національної комісії України у справах ЮНЕСКО.

Українська премія є частиною глобальної програми L’ORÉAL-ЮНЕСКО «Для жінок у науці», що сприяє збільшенню внеску жінок у сферу наукових досліджень на глобальному рівні з 1998 року. Її мета – підтримати та відзначити талановитих жінок-науковців та заохотити молодих жінок обирати наукові професії та допомагати їм у їхній кар’єрі. Гасло програми – «Світу потрібна наука, а науці потрібні жінки».

До участі в цій програмі запрошуються жінки, які професійно проводять наукові дослідження у галузі STEM (наука, технології, інжиніринг та математика) на території України в будь-якому державному вищому навчальному закладі, дослідницьких центрах цих закладів або в Національній академії наук України і відповідають таким умовам:

  • є громадянками України;
  • мають вік від 18 до 40 років на момент закінчення терміну подання заяв;
  • мають науковий ступінь;
  • мають публікації в журналах, що індексуються у міжнародних наукометричних базах Scopus і/або Web of Science;
  • соціально активні задля популяризації науки.

Заяви від потенційних учасниць приймаються за встановленою формою через онлайн-платформу www.forwomeninscience.in.ua з 25 квітня до 15 червня 2019 року (включно).

Кожну заяву оцінюватиме незалежне журі програми, до складу якого входять експерти з різних галузей науки, запрошені організатором до участі. Рішення журі щодо визначення переможниць публічно оголосять на офіційній церемонії в листопаді 2019 року.

За результатами проведення програми, трьом учасницям, яких визначать переможницями, буде присуджено грошові премії у розмірі 120 тис. грн., відповідно до встановлених правил.

 Інформування про правила програми та зміни до них здійснюватиметься на сайті: www.forwomeninscience.in.ua.

Контактні особи:

Юлія Романенко (Директор корпоративних комунікацій, ТОВ «ЛОРЕАЛЬ УКРАЇНА»): Yulia.ROMANENKO@loreal.com;

Марина Саприкіна (Керівниця, Центр «Розвиток КСВ»): ms@csr-ukraine.org.

Докладніша інформація та онлайн-заява для участі – за посиланням:

https://forwomeninscience.in.ua