Поздоровляємо нашого випускника Олександра Черкаського!

Повідомляємо, що 25.01.2018 випускник нашої кафедри Олександр Черкаський став фіналістом конкурсу BEST CIO 2017 Україна.

У 2017 році він взяв участь в конкурсі на кращого IT-директора України, і зайняв почесне ІІ місце.

Трохи про сам конкурс:

Про проект

Best CIO – це унікальний конкурс для нашої країни, який стартував в 2008 р
Метою проекту є визначення кращих ІТ-директорів (Chief Information Officer) українських компаній, виявлення найбільш професійних управлінців, лідерів в своїх галузях. Одне з важливих завдань проекту – підняти значимість ІТ-директорів як в компаніях, де вони працюють, так і на ринку в цілому.
В рамках конкурсу проводиться оцінка рівня зрілості ІТ-інфраструктури середніх і великих організацій України, проте вирішальним фактором при виборі переможців виступають професійні якості учасників, які допомагають їм виводити свої підприємства в лідери ринку.

Методика

Методика відбору фіналістів і переможців конкурсу розроблена експертами ринку ІТ-технологій при активній участі партнерів проекту.
Під час відбіркового туру учасникам було запропоновано дві анкети, які були складені на основі сучасних практик відповідно до CobiT, з урахуванням методик Gartner Group і MIT, а також побажань фіналістів і переможців даного конкурсу за минулі роки. До складу цієї анкет входять понад 70 питань, згрупованих в 8 підрозділів: загальна організація процесів управління; управління ІТ-активами; управління ідентифікацією та правами доступу; інформаційна безпека; резервне копіювання і відновлення даних; колективна робота; бізнес-системи і додатки; хмарні обчислення.
Оцінку рівня учасників Best CIO проводить авторитетне журі, до складу якого входять представники організаторів та партнерів, експерти ринку, а також ряд ІТ-директорів, які стали переможцями в рамках конкурсів минулих років.