Перелік щорічних конкурсів студентських наукових робіт

Шановні колеги, доводимо до Вашого відома перелік щорічних конкурсів наукових робіт. Прохання запланувати на 2020 2021 навчальний рік участь у конкурсах щонайменше як дві роботи з кожної кафедри.

 

Запланувати участь у конкурсах на 2020 – 2021 навчальний рік

 

  1. Щорічний конкурс «Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2019/2020 навчальному році». Перший тур відбувся жовтень – січень 2019 року, другий – лютий – квітень 2020 року.

 

  1. Щорічний конкурс

 “Підтримка досліджень провідних та молодих учених” – другий конкурс НФД 

https://nrfu.org.ua/news/pidtrymka-doslidzhen-providnyh-ta-molodyh-uchenyh-drugyj-konkurs-nfdu/

Національний фонд досліджень України оголошує конкурс проєктів із виконання наукових досліджень і розробок “Підтримка досліджень провідних та молодих учених”. 

Метою конкурсу є надання фінансової підтримки провідним науковцям України, які разом із здібними молодими вченими здійснюють наукові дослідження і розробки, спрямовані на отримання нових фундаментальних та прикладних знань, на сприяння вирішенню актуальних проблем розвитку держави, людини та суспільства та інтеграції української науки до світового наукового простору.

  1. Щорічний конкурс проектів для студентів та викладачів. Асоціація випускників КПІ спільно з департаментом майнових і соціальних питань КПІ ім. Ігоря Сікорського запускає конкурс проєктів «КПІ Еврика».

Будь який студент, співробітник і випускник КПІ, або команда, можуть подати свій проєкт і отримати фінансування на його реалізацію або старт. Буде визначено три проекти-переможці (по одному у кожній категорії), кожен з яких отримає грант – 50 тисяч гривень.

Деталі за посиланням: http://alumni.kpi.ua/kpi-evryka/

 

  1. Щорічний конкурс. Міжнародний конкурс студентських наукових робіт «Black Sea Science 2020» за напрямом “Інформаційні технології, автоматизація і робототехніка”. Метою конкурсу є розширення міжнародних зв’язків, залучення студентів до участі в наукових програмах, проектних, конструкторських та інших формах науково-дослідної діяльності. Участь в конкурсі безкоштовна. Конкурс проводиться Одеською національною академією харчових технологій (ОНАХТ, Україна) за погодженням з Українським Міністерством освіти і науки.

Запрошуємо Ваш виш і Ваших студентів спробувати свої сили в цей престижної технічної першості в області інформаційних технологій, автоматизації та робототехніки.

Всі матеріали, що прийшли і будуть прорецензовані за напрямом “Інформаційні технології, автоматизація і робототехніка”, будуть видані в збірнику, що вийде в ОНАХТ, роботи-переможці будуть опубліковані в збірнику, який буде видано
видавництвом «ОЛДІ-ПЛЮС» – електронна копія висилається переможцям на дисках, кращі роботи по IKT будуть видані в журналі Central European Researchers Journal (Словаччина) – безкоштовно. Всі учасники та керівники проектів отримають сертифікати, переможці – дипломи та призи.

Надсилаємо офіційне запрошення, додаткові відомості – на офіційному сайті конкурсу http://isc.onaft.edu.ua [1], вимоги до учасників і робіт – http://isc.onaft.edu.ua/vimogi [2]. Мовами конкурсу є англійська та українська, роботи подаються англійською мовою.

 

Декан ФІОТ  С. Теленик

Заступник декана ФІОТ з наукової роботи  І. Клименко

Інформаційний Лист