Міжнародний конкурс студентських наукових робіт “Black Sea Science”

На базі Одеської національної академії харчових технологій, під егідою Black Sea Universities Network  – об’єднання  110 закладів вищої освіти 12 країн Чорноморського регіону, відбудеться Міжнародний конкурс студентських наукових робіт “Black Sea Science” (далі- Конкурс).

Конкурс проводиться з метою розширення міжнародних зв’язків, активізації наукової роботи студентів як найважливішого фактора формування фахівців, залучення студентів до участі у наукових програмах, проектній, конструкторській та інших формах науково-дослідної діяльності.

Конкурс проводиться за наступними напрямками:
– харчова наука і технології;
– економіка і управління;
– автоматизація, електромеханіка та розробка робототехнічних систем;
– ІТ технології та кібербезпека;
– енергетика та енергоефективність;
– екологія та охорона навколишнього середовища.

Докладніше з інформацією та Положенням про конкурс  можна ознайомитись за посиланням http://isc.onaft.edu.ua/  та за тел. (048) 712-42-21

За попереднім аналізом матеріалів конкурс проходитиме в режимі он-лайн, всім буде видано сертифікат учасника, який може бути зараховано, як творче досягнення студентам та як звітність по індивідуальним НДР, рейтинг.