Адаптаційні та коригувальні курси Інституту моніторингу якості освіти

Адаптаційні та коригувальні курси

Інститут моніторингу якості освіти КПІ ім. Ігоря Сікорського оголошує набір слухачів на Адаптаційні та коригувальні курси на 2021/2022 навчальний рік (ЛІЦЕНЗІЯ МОН УКРАЇНИ: Серія АЕ №527265 від 09.09.2014р.)

Усунути прогалини в знаннях з фундаментальних дисциплін, подолати перешкоди для ефективного засвоєння матеріалу та успішного навчання в університеті, студентам допоможуть адаптаційні та коригувальні курси  КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Ми пропонуємо!

Назва

курсу

Студен-ти курсів Предмети Тривалість Початок занять
Адаптаційні курси I Математика, Фізика, Хімія, Інформатика, Англійська мова, Українська мова, Біологія, Географія, Історія України 60 та 120 годин (на вибір слухача) вересень (120 годин), вересень і лютий (60 годин)
Адаптаційні експрес

курси

I Математика, Фізика, Хімія, Англійська мова, Українська мова, Історія України 30 годин листопад
Коригуваль-

ні курси з фундамен-тальних дисциплін

II + Математика, Фізика, Хімія, Англійська мова

ні експрес

курси

I, II Математика, Фізика і Хімія 30 годин Квітень (1 курс), листопад (2 курс)

ний курс з Англійської мови

III, IV Англійська мова – підготовка до ЄВІ 60 та 120 годин (на вибір слухача) вересень (120 годин), лютий (60 годин)

ний курс з Англійської мови

III + Опір матеріалів 120 годин

До роботи в групах залучені висококваліфіковані та досвідчені викладачі відповідних профілюючих кафедр університету, що дозволяє повністю синхронізувати програму додаткових занять з програмою викладання відповідних університетських дисциплін.

Навчання платне. Оплата здійснюється відповідно до затвердженної  калькуляції. (вартість навчання від 45 грн за годину)

Атестація слухачів.

По закінченні Адаптаційних курсів слухач отримує Сертифікат з його підсумковим рейтингом, який дає можливість отримати додаткові бали для формування рейтингу відповідного предмета.

Впродовж навчального року слухачі адаптаційних і коригувальних курсів виконують та захищають цикл індивідуальних атестаційних робіт (ІАР) з кожного предмету та здійснюють контроль якості знань з усіх предметів у формі підсумкових атестаційних контрольних робіт (ПАКР).

Порядок зарахування на курси.

Записатись на будь-які курси  можна особисто за адресою: Київ, вул. Політехнічна, 14, корпус 16, кімната 122.

Реєстрація на Адаптаційні курси

Реєстрація на Адаптаційні експрес курси

Реєстрація на Коригувальні курси з фундаментальних дисциплін

Реєстрація на Коригувальні експрес курси

Реєстрація на Коригувальні курси з Англійської мови

Реєстрація на Коригувальні курси з Опору матеріалів

Телефони для довідок: (044) 204–90–53; (063) 955-08-46; (063) 514-32-52; (097) 710–14–58;  (097) 628-06-22

e-mail: cc.eqmi.kpi@gmail.com

*НА ПЕРІОД КАРАНТИНУ всі форми підготовки проводяться у дистанційному режимі в системі Moodle, відео конференцій, скайп, telegram, електронною поштою, телефоном.