Абітурієнту

Шановний Абітурієнте!

В нашій дружній команді ти станеш високо професійним, цінним та всюди необхідним спеціалістом! Ти обираєш шлях до отримання найбільш актуальної та цінної у всіх областях професії:

1) В процесі навчання досвідчені викладачі сприятимуть зростанню Твоїх компетенцій та творчих здібностей у найбільш комфортному індивідуальному темпі.

2) Ти матимеш можливість розвиватися у широкому спектрі напрямків, які очолюють як провідні науковці кафедри, так і вчені інституту Кібернетики НАН України. Ти можеш долучитися до наукових досліджень світового рівня.

3) ІТ компанії України та світу запрошують наших студентів до співпраці у проектах розробки, адаптації та супроводження автоматизованих інформаційних систем управління бізнесом.

4) Поступити до нас може кожна старанна та наполеглива людина із звичайної української школи.

З 2017 року кафедра автоматизованих систем обробки інформації і управління (АСОІУ) ФІОТ здійснює підготовку бакалаврів наступних спеціальностей:

Спеціальність: 121 «Інженерія програмного забезпечення»
Спеціалізація: «Програмне забезпечення інформаційних управляючих систем та технологій»
Кваліфікація: "Фахівець з розробки та тестування програмного забезпечення"

Спеціальність: 126 «Інформаційні системи та технології»
Спеціалізація: «Інформаційні управляючі системи та технології»
Кваліфікація: "Бакалавр з інформаційних систем та технологій"

Форма навчання денна та заочна

Більш детальну інформацію про факультети та інститути КПІ ім. Ігоря Сікорського, спеціальності та спеціалізації можна дізнатися на сайті Приймальної комісії pk.kpi.ua