Філія кафедри в Інституті кібернетики

Кафедра має філію в Інституті кібернетики НАН України, основними завданнями якої є координація робіт по використанню наукового і педагогічного потенціалу Інституту кібернетики ім. В.М. Глушкова НАН України для підготовки  магістрів за навчальними планами кафедри.
Окрім диплому магістра, випускники отримують також сертифікат в тому, що вони пройшли повний курс навчання в магістратурі філіалу кафедри автоматизованих систем обробки інформації і управління Національного технічного університету України "КПІ імені Ігоря Сікорського" та отримали фундаментальну підготовку та поглиблені знання в галузі програмування та інтелектуальних інформаційних технологій, захисту інформації, теорії оптимізації, математичного моделювання та оптимального керування. Сертифікат підписаний ректором "КПІ ім. Ігоря Сікорського", академіком НАН України М.З. Згуровським та Генеральним директором Кібернетичного центру НАН України, директором Інституту Кібернетики ім. В.М. Глушкова Національної академії наук України, академіком НАН України Сергієнком І.В.